APIE MUS

VšĮ Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centras „Prasmė“ teikia paliatyvios pagalbos ir slaugos paslaugas. Siekia užtikrinti visokeriopą pagalbą sunkia nepagydoma liga sergantiems Šiaulių regione gyvenantiems asmenims ir vienišiems senyvo amžiaus žmonėms Socialinės globos namuose Šaukėnuose. Mes nuo 2014 metų teikiame paliatyvios pagalbos paslaugas namuose ir nuo 2018 metų esame įkūrę globos namus „Prasmė“.

VIZIJA

Tai nuolat tobulėjanti įstaiga, turinti savo multidisciplininę komandą, kuri visapusiškai padeda sunkiai sergančiam asmeniui bei jo artimiesiems. Modernūs, bendradarbiaujantys, nuolat tobulėjantys ir teikiantys kokybiškas socialinės globos paslaugas socialinės globos namai. Globos namų gyventojai, atsižvelgiant į jų esamą sveikatos būklę, savarankiški ir kuo mažiau priklausomi nuo personalo, gebantys planuoti savo veiklą ir, galbūt, net grįžti į visuomenę.

MISIJA

Teikti kokybiškas, individualiai asmeniui ir jo šeimai pritaikytas, paliatyvios pagalbos paslaugas. Teikti kokybiškas paslaugas, kad jų pasekoje kiekvienam gyventojui būtų suteikiama galimybė individualiems gebėjimams vystyti, užtikrinti jų teises bei interesus, skatinti integruotis visuomenėje.

ligos kelyje eikime kartu...